Suzish  sport bo‘limi


1. Tangotarov Sanjar Tursunovich                      1-toifa 

2. Nazarov Ibroxim Murotovich                          1-toifa

3. Gollandinova Daniya Falyaxovna                   1-toifa


SUZISH SPORT BO‘LIMINI O‘QUVCHI-SPORTCHILARINI  SPORTDA ERISHGAN  NATIJALARI

      1. Umurov Axmadjon Ziyodullo O‘g‘li        2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni  2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

      2. Abdujalilov Muxammad Akilbekovich 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

    3. SHaripova Dinara Murodulla qizi 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni 2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

   4 Atemova Xanzoda Kenjabaevna         2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni 2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

     5. Normurodova Salomatoy  Normurod qizi 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

    6. Axmadulin Timur Ruslanovich 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni             2019 yil 8-13 may kunlari Toshkent shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 1-o‘rinni egallagan.

7. Galyautdinov Rifat Albertovich 2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 1-o‘rinni egalladi.

8. Isroilov Jaxongir Zafarovich 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 2-o‘rinni                  2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 1-o‘rinni egalladi.

9.Niyatullaev SHaxboz Iskandar o‘g‘li 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 2-o‘rinni                  2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 1-o‘rinni egalladi.

10. SHonazarov Mironshox SHodi o‘g‘li 2019 yil  15-20 iyun kunlari Toshkent shaxrida Suzish bo‘yicha 2003-2004-2005-2006 yillarda tuhilgan o‘smirlar o‘rtasida O‘zbekiston ochiq chempionatida 2-o‘rinni, 2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 1-o‘rinni egalladi.

12. Elmurodov Elshod Sodiq o‘g‘li   2019 yil  15-20 iyun kunlari Toshkent shaxrida Suzish bo‘yicha 2003-2004-2005-2006 yillarda tuhilgan o‘smirlar o‘rtasida O‘zbekiston ochiq chempionatida 3-o‘rinni, 2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 1-o‘rinni egalladi.

13. Yusufov Javohir Boxodir o‘g‘li 2019 yil 24-29 aprel kunlari Navoiy shahrida suzish sport turi bo‘yicha O‘zbekiston chempionatida 2-o‘rinni                  2019 yil 14-19 noyabr kunlari Toshkent shaxrida Suzish sport turidan O‘zbekiston kubogi 2-o‘rinni egalladi.





YOPISH